
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 156.25 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 50 ppm |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V to 3.3 V |
| Supply Current | 8.1 mA |
| Output Format | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 618
Distributors
pcbx
Unit Price$1.01453
Ext.Price$1.01453
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.01453 | $1.01453 |
| 10 | $0.84768 | $8.47680 |
| 25 | $0.78017 | $19.50425 |
| 50 | $0.71804 | $35.90200 |
| 100 | $0.66086 | $66.08600 |
| 300 | $0.63710 | $191.13000 |
| 500 | $0.61420 | $307.10000 |
| 1000 | $0.59316 | $593.16000 |
